Operator maszyn produkcyjnych SER KOZI – OTTO Special Staffing – Alphen aan den Rijn

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€14,00 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Niderlandzki

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Alphen

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DeJong Cheese to prawdziwa rodzinna firma, skoncentrowana na produkcji miękkich i dojrzałych serów kozich o wysokiej jakości. W magazynie w Alphen sery w opakowaniach zbiorczych są przygotowywane dla przemysłu przetwórczego.
Jako Operator Maszyn będziesz odpowiedzialny za sprawne działanie maszyn w magazynie. Będziesz uruchamiać, obsługiwać, regulować i przebudowywać maszyny w prawidłowy sposób. Będziesz rozwiązywać drobne usterki, rejestrować dane produkcyjne w systemie, przyczyniać się do usprawnień i osiągać cele. Ze względu na świeżość sera, w magazynie może być zimno, ale specjalna odzież jest zapewniona przez DeJong Cheese.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godzinach 06:00 – 23:30. Będziesz pracować łącznie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach. Za wieczory i nadgodziny będziesz otrzymywać dodatki.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i zajęcia. Na stołówce zawsze czekają darmowe świeże owoce żebyś mógł cieszyć się przerwą z kolegami. Dołącz do tego zespołu jako Operator maszyn!

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie techniki
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • Gotowość do pracy w chłodniejszym środowisku – około 7-9 stopni
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność na dłuższy czas
  • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Ustawianie linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Uruchamianie, obsługa i regulacja maszyn
  • Rozwiązywanie drobnych usterek
  • Rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie

Lees hier meer